Portrety biznesowe Wrocław – sesja w przestrzeni miejskiej

Portety biznesowe najczęściej wykonuję w swoim wrocławskim studiu. Czasem, kiedy sesja ma obejmować więcej osób lub na fotografiach ma być pokazana przestrzeń biura, zdjęcia realizowane są w siedzibie Klienta (o tego rodzaju sesji pisałem kilka tygodni temu). W przestrzeni miejskiej pracuję zdecydowanie rzadziej. Tym bardziej cieszą mnie zlecenia, podczas których mam okazję wykorzystać potencjał Wrocławia jako tła do zdjęć.

Sesja Patryka i Łukasza jest właśnie jedną z takich sesji. Na miejsce wykonania zdjęć wybraliśmy okolice Narodowego Forum Muzyki. Lubię Plac Wolności jako lokalizację do wykonania zdjęć gdyż nie przemieszczając się daleko można tam odkryć różne tła do fotografii. Od zieleni przy fosie, przez sam budynek NFM po starsze kamienice i przeszklenia wejść do parkingu podziemnego. W dniu sesji zadanie mieliśmy nieco utrudnione gdyż na placu rozłożony był wielki biały namiot, który popsuł kilka pomysłów na kadry. Mimo to bez problemu udało nam się wykonać portrety pasujące do stylistyki biznesowej.

portrety biznesowe Wrocław miasto

Kilka tygodni wcześniej w przestrzeni miejskiej wykonałem sesję wizerunkową po przeciwnej stronie centrum Wrocławia. Zapraszam do obejrzenia kilku ujęć z sesji Adrianny w innym wpisie na moim blogu.

portret biznesowy w przestrzeni miejskiej sesja biznesowa miasto wrocław portret biznesowy we Wrocławiu portrety dla biznesu wroclaw plener biznesowo w mieście

 

Za asystę podczas sesji serdecznie dziękuję Marcinowi Kudła.

Komentarze

comments