Sesja do CV – Ania

Zdjęcia Ani powstały już kilka dobrych miesięcy temu ale w końcu doczekały się publikacji. Sesja miała na celu przede wszystkim wykonanie zdjęć do CV ale przy okazji wykonaliśmy też kilka fotografii, do których bardziej pasuje określenie „zdjęcia wizerunkowe”.

zdjęcia do cv w studiu we Wrocławiu

Sekretem udanych zdjęć do CV jest dobre przygotowanie do sesji. Odpowiednio dobrany strój jest jednym z najważniejszych elementów zdjęć tego typu, o czym zresztą pisałem w poradniku kilka lat temu. Swoja drogą – chyba warto by go nieco odświeżyć bo od czasu jego powstania moje doświadczenie znacznie się powiększyło i mam naprawdę dużo nowych rad, którymi się dzielę ze swoimi klientami.

zdjecia do dokumentów aplikacyjnych

Zdjęcia na czarnym tle nie są pierwszym wyborem większości osób, które wykonują zdjęcia do CV. Co jednak nie znaczy, że nie warto sobie takich zrobić dodatkowo.

sesja do cv wrocław - studio fotograficzne

Klasyka gatunku czyli typowe zdjęcie do dokumentów aplikacyjnych lub na serwis LinkedIn. Ania zdecydowała się na ujecie w okularach i, moim skromnym zdaniem, świetnie się sprawdziły w tym przypadku.

wrocław zdjecia cv i linkedin

Sesja studyjna nie musi składać się tylko ze zdjęć na jednolitym tle. Tutaj na przykład wykorzystaliśmy przestrzeń studia aby sprawić wrażenie, że zdjęcia były wykonane w biurze. 

 

Na dyskach czeka jeszcze mały stos zdjęć podobnego rodzaju, którymi chciałbym się podzielić. Mam nadzieję, że w najbliższych tygodniach uda mi się nieco nadrobić zaległości.

Komentarze

comments