Sesja biznesowa w biurze Wrocław

W lipcu miałem przyjemność po raz kolejny współpracować z jednym z moich stałych Klientów, firmą EcoMS z Wrocławia. Po kilku latach przyszła pora na odświeżenie wizerunku i nowe zdjęcia biznesowe pracowników firmy.

Wykorzystując przestronne biuro położone w samym centrum miasta portrety wykonałem w trzech różnych miejscach. Tło jednego z nich nawiązywało do elementu wystroju (prawdziwy, żywy mech na ścianie biura!) ułożonego w kształt logo firmy. Drugie tło nawiązywało do Wrocławia i prestiżowej lokalizacji biura. Trzecia lokalizacja podkreślała biznesowy, profesjonalny wizerunek.

W tym wpisie chciałbym zaprezentować portrety z ostatniej grupy, które na początku nie były zamówione przez firmę. Wykonałem je niejako dodatkowo, a pomysł na nie wpadł nam podczas rozkładania sprzętu i ostatnich przygotowań do sesji!

sesja portretowa w biurze wrocław sesja biznesowa w biurze Wrocław zdjęcia biznesowe wrocław zdjecia biznesowe Wrocław sesja portretowa pracowników wrocław portrety biznesowe Wrocław zdjęcia pracowników Wrocław

Komentarze

comments