Sesja wizerunkowa poza studiem- Ada

Najczęściej sesje wizerunkowe wykonuję w studiu lub biurze Klienta. W przestrzeni studyjnej, gdy Klient nieszczególnie ma miejsce w swojej siedzibie gdzie można by wykonać odpowiednie zdjęcia lub sesja mocno dezorganizowałaby pracę firmy. W biurze na przykład jeśli jest ono ważnym elementem wizerunku firmy.

Ada chciała jednak pokazać na zdjęciach przestrzeń miejską. Zależało jej też na mniej oficjalnym charakterze zdjeć niż w przypadku wielu sesji tego rodzaju. Zdecydowaliśmy się więc na realizację sesji w centrym miasta.

Chcąc jednak zrobić kilka ujęć we wnętrzach poszukiwałem przestrzeni gdzie bez problemu (i dodatkowych opłat) bedziemy mogli wejść z aparatem. Całe szczęście jeden z moich stałych klientów pomógł nam w realizacji sesji w budynku gdzie ma swoją siedzibę.

 

miejska sesja wizerunkowa Wrocław ,miejska sesja portretowa sesja portretowa miejska sesja wizerunkowa w stylu miejskim fotograf portrety Wrocław zdjęcia wizerunkowe zdjęcia portretowe portrety Wrocław

Gdy piszę tego posta pogoda za oknem nieszczególnie zachęca do fotografowania. Cieszę się, że udało nam się z Adą wykonać zdjęcia w przestrzeni miejskiej. Już teraz wiem, że za kilka miesięcy będzie mi brakować pracy na zewnątrz i będę musiał ograniczać się do zdjęć we wnętrzach.

 

 

Za asystę podczas sesji serdecznie dziękuję Marcinowi Kudła.

Komentarze

comments