Sesja korporacyjna we Wrocławiu | zdjęcia wizerunkowe

Sesja korporacyjna we Wrocławiu w tak nietypowym czasie jak środek lata? Czerwiec i lipiec miały być spokojniejszym okresem, w którym uda mi się nieco odpocząć. Okazało się jednak, że początek sezonu urlopowego to w niektórych firmach dobry okres aby zająć się odświeżeniem wizerunku. Do tego oczywiście potrzebne były zdjęcia portretowe, z przeznaczeniem do komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej.

Trochę na szybko wrzucam kilka wybranych ujęć z sesji pracowników banku, które wykonane zostały w moim wrocławskim studiu. Coraz bardziej doceniam, że znajduje się ono blisko centrum miasta. Dzięki temu tym razem nie musiałem przewozić całego sprzętu potrzebnego do siedziby Klienta i mogliśmy wykonać zdjęcia w nieco bardziej komfortowych warunkach niż korytarz lub sala konferencyjna w biurze.

portrety wizerunkowe Wrocław portrety wizerunkowe pracowników portret korporacyjny nieoficjalny studyjne zdjęcia wizerunkowe Wrocław sesja korporacyjna we wrocławiu

Po co właściwie robić zdjęcia korporacyjne?

Coraz częściej otrzymuję zapytania o zdjęcia biznesowe dla firm i im częściej mam styczność z tym zagadnieniem tym bardziej nabieram przekonania, że wykonanie wspólnej sesji korporacyjnej dla wszystkich pracowników jest świetnym pomysłem. Spójny wizerunek pracowników i kadry zarządzającej dobrze prezentuje się zarówno w obiegu wewnętrznym jak i na zewnątrz. Najlepiej jeśli zdjęcia nie tylko spójne w kwestii oświetlenia i sposobu kadrowania ale też w formalności stroju i wykorzystanych kolorach. W przypadku tej sesji tak właśnie było. W dodatku pomysł na podobny strój wypłynął ze strony Klienta – z tak świadomymi osobami uwielbiam pracować.

Z ciekawości często porównuję zdjęcia portretowe umieszczane na firmowych stronach internetowych i każda, na której kadra przedstawiona jest w sposób przemyślany budzi moje zainteresowanie. Naturalnie jest jeszcze trochę witryn, które można przedstawić jako przykład złych praktyk… Cóż – jest jeszcze trochę pracy przed fotografami i specjalistami od PR.

Sesja korporacyjna we Wrocławiu to świetny pomysł na odświeżenie wizerunku firmy. Z przyjemnością podejmę się wykonania kolejnych zleceń tego rodzaju – zarówno w studiu jak i u Klienta.

Komentarze

comments