Sesja portretowa dla zespołu grafików

Nad konceptem tej sesji portretowej dla zespołu grafików pracowaliśmy z Michałem od jakiegoś czasu. Głównym zadaniem było przedstawienie ich na stronie internetowej więc pomysły na zdjęcia były zależne od ostatecznego kształtu witryny. W końcu się udało – powstał ostateczny projekt strony więc mogliśmy ostatecznie potwierdzić pomysł na fotografie i przystąpić do ich realizacji.

Michał jest specjalistą od wizualizacji, moim skromnym zdaniem wymiata w swojej branży (jego portfolio można podziwiać na Behance). Organizuje też największą w Polsce konferencję z branży ArchViz (zdjęcia z zeszłorocznej edycji są dostępne na moim blogu). W dniu sesji wykonałem Michałowi portrety w jego pracowni, a potem pojechaliśmy do mojego studia aby sfotografować cały jego zespół. W planach mamy jeszcze jeden zestaw portretów, których realizacji już nie mogę się doczekać.

michal nowak portret

Wielokrotnie powtarzałem, że robienie zdjęć dla osób z branży sztuk wizualnych jest dla fotografa dużym wyróżnieniem. Realizując tego rodzaju sesje czuję się jednak równocześnie trochę jak na egzaminie. W przypadku niektórych sesji drobne potknięcia mogą zostać przez Klienta nie zauważone lub poprawione w postprodukcji. Fotografując dla osób obeznanych z obrazem mam świadomość, że zwracają one uwagę na więcej szczegółów.

Sesja portretowa dla zespołu grafików sesja na stronę internetową wrocław

portret zespołu Wrocław
portrety na strone internetowa

Komentarze

comments