Kompleksowa sesja zdjęciowa dla startupu

Za nami kilkudniowa realizacja kompleksowej sesji wizerunkowej dla Nanores – nowoczesnego, niezależnego laboratorium badawczo-rozwojowego. Naszym zadaniem było przede wszystkim wykonanie zdjęć zespołów badawczych, indywidualnych portretów, zdjęć sytuacyjnych z pracy laboratorium oraz fotografii urządzeń, które służą do badań.

Praca przy sesji (a właściwie sesjach) była ciekawym wyzwaniem. Kilka dni zdjęciowych rozłożonych na kilka miesięcy, długa lista zaplanowanych ujęć i dynamicznie zmieniający się harmonogram ze względu na dostępność naszych modeli i laboratoriów to tylko część czynników, które miały wpływ na naszą pracę. Mogę jednak powiedzieć, że cały projekt okazał się świetną przygodą zakończoną dobrymi zdjęciami.

 

zdjęcia z pracy firmy laboratorium Nanores Wrocław portret grupy badawczej firmowa sesja zdjęciowa Wrocław zdjęcia zespołu pracowników zdjęcia przy pracy - fotograf zdjęcia grupowe pracowników Wrocław najlepsze portrety wizerunkowe Wrocław

Chciałem napisać nieco więcej o oświetleniu z jakiego korzystaliśmy podczas sesji jednak aby to zrobić trzebaby omawiać każde zdjęcie osobno. Podczas tego zlecenia korzystaliśmy ze światła zastanego, kiedy indziej całe oświetlenie pochodziło z mobilnych lamp błyskowych, a przy jeszcze innych mieszaliśmy jedno i drugie. Ze względu na różnorodność lokalizacji przemieszczanie się z oświetleniem i jego dopasowywanie do kolejnych ujęć stanowiły pokaźną część sesji.

zdjęcia zespołu badawczego sesja zdjęciowa w firmie sesja portretowa Wrocław najlepszy fotograf Wrocław fotograf dla firm zdjęcia pracowników fotograf Wrocław laboratorium reportaż z pracy laboratorium badawczego Zarząd Nanores z Wrocławia - sesja zdjęciowa

Na koniec chciałbym podziękować. A jest komu bo w sesję było zaangażowanych naprawdę dużo osób! Przede wszystkim wyrazy wdzięczności należą się całemu zespołowi Nanores z Natalią i Aleksem na czele – za możliwość współpracy, wielką pomoc i wyrozumiałość podczas wszystkich dni zdjęciowych oraz za cierpliwość.

Ponadto oczywiście dla mojego zespołu: Agnieszki Freus odpowiedzialnej za makijaż i Marcina Kudła za asystę i dźwiganie kilkudziesięciu kilogramów sprzętu z jednego budynku do drugiego i z powrotem.

 

Komentarze

comments