Portrety na stronę internetową dealera samochodowego

Portrety na www salonu samochodowego BMW wykonaliśmy w Lutym. Realizując ten projekt musiałem dopasować wygląd zdjęć do wcześniejszych sesji aby zachować pewną spójność pomiędzy fotografiami znajdującymi się już na stronie. Miałem więc narzucone z góry lokalizacje wykonania portretów, a praca ze światłem ograniczała się do zasłaniania/odsłaniania/zmiękczania światła zastanego i pogłębiania cieni.

Tym razem użycie lamp błyskowych nie pasowało do zaplanowanej konwencji. Chociaż z początku zastanawiałem się nad ich użyciem to po obejrzeniu zdjęć referencyjnych od Klienta wiedziałem, że światło zastane będzie lepszym rozwiązaniem. Ucieszyło mnie to, gdyż podczas realizacji zimowych zleceń pracowałem głównie z błyskiem. Tęskniłem za światłem dziennym na zdjęciach!

portrety w salonie samochodowym wroclaw
portrety BMW Wrocław
portrety działu sprzedaży w salonie samochodowym
portrety pracowników Wrocław
sesja portretowa wrocław
portrety przedstawicieli handlowych wrocław
portrety w salonie samochodowym
portrety Długołęka
portrety dealer samochodowy

Na stronie internetowej zdjęcia z sesji prezentują się następująco.

portrety na stronie internetowej
zdjecia portretowe przykład użycia

Zapraszam na stronę dealera BMW Team Długołęka do obejrzenia pozostałych ujęć z sesji! To było moje kolejne już spotkanie z pracownikami tego salonu samochodowego i współpraca ponownie przebiegała wzorowo. Bardzo miło wspominam tę sesję.


Na koniec jeszcze krótka notka dla osób zainteresowanych sposobem realizacji sesji i sprzętem fotograficznym.

Podczas tego zlecenia pracowałem na Sony a7iii z podpiętym obiektywem 85mm 1.8. Aparat w ostatnich miesiącach coraz chętniej wykorzystuję podczas sesji portretowych więc powoli przyzwyczajam się do myśli o rezygnacji z całego mojego zaplecza sprzętu od Nikona.

Ze względu na warunki oświetleniowe używałem przysłon z zakresu 1.8-2.2.
Zależało mi na akceptacji kadrów przez Klienta więc przez cały czas korzystałem z tetheringu czyli możliwości podglądu wykonywanych na bieżąco zdjęć.

Komentarze

comments