Sesja wizerunkowa dla KFC – zdjęcia w restauracji

Chociaż zwykle wykonuję portrety w studiu to przy realizacji niektórych sesji portretowych wymagane jest przeniesienie się z oświetleniem do innej lokalizacji. Czasem jest to biuro Klienta, kiedy indziej hala sportowa. Moja ostatnia sesja poza studiem miała miejsce w restauracji KFC. Miejsce jak najbardziej odpowiednie gdyż przed obiektywem miałem Brand Presidenta tej sieci.

zdjęcia wizerunkowe Wrocław

mały ruch w restauracji zdecydowanie ułatwił przeprowadzenie sesji

W wytycznych otrzymałem wykonanie prostych portretów wizerunkowych w kilku aranżacjach, w bardziej i mniej oficjalnej odsłonie. Zdjęcia powstawały z przeznaczeniem do materiałów marketingowych i zaplanowanej na dwa dni później publikacji wywiadu z moim modelem. Dodatkowo w ostatniej chwili dowiedziałem się, że jedno ze zdjęć mam wykonać na profil LinkedIn.

portret wizerunkowy Piotr Boliński

Zdjęcia robiliśmy w poniedziałkowy poranek więc ruch w restauracji nie był duży i mogliśmy spokojnie pracować nie zakłócając jej pracy.

portrety w restauracji

 

Podczas sesji udało nam się znaleźć chwilę aby porozmawiać z Piotrem o rozwoju sieci KFC w Polsce, biznesie restauracyjnym i tym jak KFC aranżuje swoje wnętrza.

brand president kfc

Ostatnie ze zdjęć zostało wykorzystane do zilustrowania wywiadu dla retail.net [link do wywiadu]

zdjęcia dla prasy - fotograf wrocław

 

TECHNIKALIA

Nie mogłem zastawić całej restauracji lampami błyskowymi więc wykonanie zdjęć wymagało zrównoważenia światła zastanego i błyskowego. Do pracy wykorzystałem mobilny zestaw lamp Elinchrom ELB 500 TTL z dwoma głowicami, softboksu prostokątnego i małego stripa. Brak konieczności podłączania lamp do sieci ułatwił i usprawnił przebieg sesji.

Komentarze

comments