zdjęcia biznesowe | sesja portretowa informatyka Daniela

Zdjęcia portretowe Daniela to doskonały przykład tego, że warto na sesję wziąć ze sobą dodatkowy strój – nawet taki, który pozornie może się nie sprawdzić na zdjęciach.

sesja portretowa wrocław

Głównym celem sesji było wykonanie dobrych zdjęć biznesowych do wykorzystania w komunikacji wewnętrznej dużej firmie informatycznej z siedzibą we Wrocławiu. Daniel potrzebował oficjalnych portretów jednak bez zbytnio formalnego stroju – marynarka i krawat odpadały. Gdyby nie drobny szczegół prawdopodobnie skończylibyśmy na zdjęciach podobnych do powyższego. Biała koszula, t-shirt i wyraz twarzy pasują do Daniela i przeznaczenia fotografii jednak jak na mój gust są nadal zbyt „sztywne”. Tym bardziej ucieszyło mnie, że Daniel posłuchał mojej rady i przyniósł na sesję drugą koszulę.

zdjęcia biznesowe informatyka

 

Moim zdaniem mniej formalny strój i podwinięte rekawy jak najbardziej pasują do wykorzystania w intranecie. Chociaż koszula była zabrana na sesję jako wersja awaryjna to informatyk chętnie przystał na tę stylizację. Dzięki temu udało nam się wypracować zdjęcie, które uważam za najlepsze z całej sesji.

zdjęcie biznesowe dla informatyka wrocław

Cieplejszy wyraz twarzy, uśmiech i luźniejszy strój świetnie się tu zgrywają.

 

Komentarze

comments