Sesja portretowa na stronę internetową architektki wnętrz

Beata jest architektką wnętrz o bardzo ciekawy doświadczeniu i imponującym portfolio. Skontaktowała się ze mną aby aktualizować swoje zdjęcie na stronie internetowej. Nasze spotkanie było zaskakująco krótkie i efektywne.

Po obejrzeniu przeze mnie strony internetowej Lildesign Beata pozostawiła w moich rękach decyzję odnośnie wyglądu zdjęcia, jakie miało się na niej znaleźć. Zdecydowaliśmy, że nie chciemy pracować na jednolitym tle- pomysł polegał na tym aby w studiu fotograficznym stworzyć zdjęcia umieszczające modelkę w przestrzeni. Podczas przygotowywania makijażu przez niezastąpioną Agnieszkę Freus przygotowałem studio do wykonania zadania.

Już po kilku pierwszych zdjęciach wiedziałem, że Beata nie czuje się skrępowana występując przed obiektywem, a w dodatku świetnie wygląda na zdjęciach. Zapowiadała się szybka sesja. Po chwili fotografowania zdecydowałem się nieco zmienić miejsce, w którym fotografujemy i po kilku kolejnych ujęciach wszyscy wiedzieliśmy, że MAMY TO ;)

Po wykonaniu powyższej fotografii właściwie mieliśmy to po co Beata przyszła jednak nie mogliśmy nie zrobić kilku dodatkowych ujęć, również w drugiej stylizacji.

Na koniec nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Was na stronę internetową Beaty. Myślę, że wykonuje kawał dobrej roboty projektując głównie wnętrza domów (również dla klientów na innych kontynentach!) ale niekiedy nawet niewielkie mieszkania we Wrocławiu.

Komentarze

comments