Portrety wizerunkowe w gabinecie stomatologicznym

Czasem z Klientami przychodzącymi do mojego studia żartujemy, że wiele osób woli iść do dentysty niż do fotografa na sesję portretową. Można powiedzieć, że podczas sesji realizowanej dla Duo Med mieliśmy prawdziwe combo – sesja portretowa i dentyści w tym samym czasie. Pewnie niektórzy powiedzieliby wiec, że z takiego połączenia może wyjść nic innego niż trauma do kwadratu. Było jednak całkiem inaczej!

portret stomatologa - Wrocław

Świetna atmosfera jaką przywitała nas klinika stomatologiczna z pewnością pomogła. Nie bez znaczenia był też wkład makijażystki, która wspierała nas tego dnia na sesji. A może pomógł też zgrany duet, który tworzyłem z asystentem? Jestem zdania, że wszyscy mieliśmy swój wkład :) Chociaż było też kilka czynników, które utrudniały nam pracę w tym miejscu.

portret w gabinecie stomatologicznym

Największym wyzwaniem jakie pamietam była niewielka przestrzeń, w której musieliśmy się zmieścić. Sytuacji nie poprawiała „nieprzestawialność” niektórych elementów wyposażenia gabinetu. Jestem jednak zdania, że koniec końców udało nam się jednak całkiem zgrabnie wykorzystać potencjał dostępnego gabinetu i stworzyć kilka całkiem przyzwoitych portretów.

sesja portretowa stomatologów duo med Wrocław - portrety zdjęcia lekarzy wrocław sesja zdjęciowa w klinice stomatologicznej

 

Więcej zdjęć dostępnych jest na stronie Kliniki Stomatologicznej Duo Med

 

Podczas realizacji sesji wspierali mnie:

makijaż: Marta Morawiecka

asysta: Julia Szafarowicz/ Marcin Kudła

 

Komentarze

comments