Sesja portretowa w kancelarii – portrety w biurze Wrocław

Sesje z wyzwaniami w kwestii oświetlenia to coś, co czyni moją pracę bardziej interesującą. I taki był właśnie dzień sesji dla kancelarii SWK Legal. Wraz z Klientem chcieliśmy wykorzystać potencjał nowego biura, które mieści się na najwyższym piętrze biurowca i charakteryzuje się pięknymi widokami na Wrocław i Odrę. Długo wcześniej wybrany dzień sesji okazał się wyjątkowo słoneczny. Oprócz pracy z modelami tego dnia musiałem więc wyjątkowo dużo czasu poświęcać na pracę z ciągle zmieniającym się światłem w kontrze.

portret biznesowy Wrocław - kancelaria prawna

Sesję zaczęliśmy z opóźnieniem, a z części zaplanowanych wcześniej ujęć musieliśmy zrezygnować ze względu na pozycję Słońca o konkretnej porze dnia. Lampa światła ciągłego, którą zabrałem na sesję chwilami okazywała się niewystarczająco mocna, a jej odbicie było widoczne w szybach znajdujących się za fotografowanymi osobami.

zdjęcia w biurze we Wrocławiu

Czy to był intensywny dzień pracy? Zdecydowanie!

Czy udało nam się wykonać udane zdjęcia pomimo przeciwności? Oceńcie sami!

sesja zdjęciowa w kancelarii prawnej

Jednego jestem pewien – atmosfera w firmie (a przez to na planie zdjęciowym) zdecydowanie pomogła nam w uzyskaniu takich efektów.

portrety prawników - fotograf Wrocław zdjęcie zarządu kancelarii portrety biznesowe prawników portrety biznesowe Wrocław sesja portretowa wieżowiec Wrocław

Zdjęcia powstały dzięki nieocenionej pomocy osób pracujących na tzw backstage’u:

makijaż – Marta Morawiecka

asystent fotografa – Szymon Aleksandrowicz

Komentarze

comments