Zdjęcia biznesowe na stronę internetową | portrety wizerunkowe Wrocław

Dziś prezentuję 3 zdjęcia biznesowe na stronę internetową Mileny. Portrety wykonaliśmy w studiu, a część z nich zostanie też wykorzystana na serwisach społecznościowych.

Na co dzień Milena pomaga klientom biznesowym doskonalić umiejętności w posługiwaniu się językiem angielskim. Dzięki niej możecie dopracować swoje obcojęzyczne CV i przypomnieć sobie słownictwo oraz zwroty przydatne podczas rozmowy o pracę. Nieco trudniejszym zadaniem jakie możecie przed nią postawić to przygotowanie Was do negocjacji handlowych lub wystąpienia na konferencji.

Zdjęcia biznesowe na stronę internetową – na co zwrócić uwagę?

Planując zdjęcia biznesowe na stronę internetową dobrze za wczasu mieć wstępnie opracowany koncept. Ważnym jest pomysł na stroje, jakie będą wykorzystane podczas sesji. Warto przeanalizować stopień formalności ubrań przynoszonych na sesję. Chcemy być odbierani trochę na luzie czy raczej czysto biznesowo? Bardzo ważna jest też kolorystyka, która powinna być dopasowana do barw użytych na stronie. Warto pomyśleć nad tłem do zdjęć – najpowszechniejszym jest białe aczkolwiek warto rozważyć mniej typowe rozwiązania. Szare tło, którego używam dość często, jest ciekawym rozwiązaniem – z jednej strony nie wprowadza nowych, zbędnych barw do witryny, z drugiej może ciekawie ją uzupełniać. Istnieje też możliwość użycia innych kolorów jednak o zamiarze ich wykorzystania warto powiadomić fotografa wcześniej przed sesją aby zdążył się w nie zaopatrzyć. Jeśli będziemy decydować się na biel lub szarość nie musimy się martwić – takie tła można znaleźć w każdym studiu fotograficznym.

zdjęcia biznesowe na stronę internetową wrocław

Podczas przygotowań do sesji Mileny zdecydowaliśmy się na szare tło – pasuje do koloru włosów Mileny oraz dobrze komponuje się z jej stroną internetową. Zrezygnowaliśmy z białego, które często jest stosowane przy tego typu sesjach. Moja modelka chciała czegoś mniej typowego. Na motyw przewodni wszystkich zdjęć wybraliśmy kolor niebieski – moim zdaniem świetnie koresponduje z kolorem jej włosów.

portret na stronę internetową

Milena prowadzi swoją firmę od niedawna i zaczyna agresywniejszą promocję swojej działalności, między innymi poprzez tworzenie strony internetowej. Stąd zdjęcia :)

sesja wizerunkowa na stronę internetową

Patrząc na te fotografie przychodzi mi do głowy skojarzenie Mileny z Florence Welch. A Wam?


Komentarze

comments