Zdjęcia ślubne Ząbkowice Śląskie i Srebrna Góra

Fotografowanie dnia ślubu Kasi i Witka od początku zapowiadało się ciekawie. Od pierwszego kontaktu z parą wiedziałem, że będzie się z nimi dobrze współpracować gdyż w 100% zaufali mojej intuicji i stylowi.

Choć pogoda od samego rana nie nastrajała pozytywnie to humoru Kasi i Witolda nic nie było w stanie popsuć. Nawet brak prądu na weselu spowodowany uderzeniem pioruna! Podczas robienia zdjęć wspaniale nam się współpracowało, każdemu fotografowi ślubnemu życzę takich wspaniałych klientów.

Przygotowania Panny Młodej: Ząbkowice Śląskie

Przygotowania Pana Młodego: Hotel Srebrna Góra

Uroczystość zaślubin: Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ząbkowicach Śląskich

Zabawa weselna: Hotel Srebrna Góra

kasia - zdjęcia ślubne z przygotowań makijaż ślubny w ząbkowicach śląskich najlepszy fotograf na ślub - przygotowania Witka zdjęcia ślubne Srebrna Góra - Witek przygotowania wspaniałą suknia ślubna - zdjęcie ostatnie poprawki Panny Młodej zdjęcie ślubne rozanielonej Kasi portret Panny Młodej reporterskie zdjęcie rodziny Panny Młodej "makijaż" Pana Młodego oczekiwanie na wielkie chwile fotograf na ślub w Ząbkowicach - wejście do kościoła zjawiskowa Panna Młoda zdjęcie z ostatnich momentów przed ślubem kościelnym fotograf ślubny Ząbkowice Śląskie fotografia z przysięgi małżeńskiej ceremonia ślubna na zdjęciu zdjęcie ze ślubu kościelnego - zamyślona świeżoupieczona żona fotografia ze składania życzęń ślubnych taniec pary młodej tort ślubny i niezmiernie wesoła Kasia fotografia tańcy weselnych w Srebrnej Górze Hitel Sredbrna Góra - zabawa weselna prezentacja z podziekowaniami ślubnymi dla  rodziców wzruszające ujęcie z podziękowań rzucony bukiet ślubny złapany przez mężczyznę!

P.S. co uważniejsi może zwrócą uwagę na to, że ta para była znalazła się już na zdjęciu z innego reportażu ślubnego :)

Komentarze

comments