Ania i Grześ – fotograf ślubny Legnica

Po dłuższej przerwie wracam do publikowania zdjęć ze ślubów. Dziś na zdjęciach Wielki Dzień Ani i Grzesia – pary, która na co dzień mieszka we Warszawie ale ślub i wesele organizowała w rodzinnej miejscowości Ani ( i mojej też!) – Legnicy.

Po raz drugi w 2013 roku miałem przyjemność fotografować wesele w Hotelu Qubus w Legnicy, po raz pierwszy oglądałem kościół pw. św Jana z perspektywy 10-tego piętra.

Anię i Grzesia poznałem dzięki fotografowi/filmowcowi – Basi. Właśnie przy okazji obróbki zdjęć z tego dnia uświadomiłem sobie jak wiele ślubów fotografów lub dzięki poleceniu przez nich właśnie miałem już okazję fotografować. Bardzo mnie cieszy, że osoby mające rozeznanie w rynku fotografii ślubnej i interesujący się zdjęciami wybierają/polecają właśnie mnie.

 

makijaż Panny Młodej – Inglot, Galeria Piastów w Legnicy
uroczystość ślubu – kościół pw. św. Jana w Legnicy
wesele i przygotowania Pana Młodego – Hotel Qubus Legnica
nagłośnienie i rozkręcanie zabawy – zespół muzyczny Akces Band 

 

galeria piastów Legnica - zdjęcia Hotel Qubus Legnica - zdjęcia Ania i Justyna - zdjęcia ślubne Legnica widok z wieżowca na kościół św. Jana w Legnicy kościół św. Jana w Legnicy - ślub ślub w kościele św. Jana w Legnicy - zdjęcia Pan Młody w kościele reportaż ślubny Legnica ślub w Legnicy - fotograf hotel Qubus Legnica - zdjęcia z wesela zdjęcia ślubne Legnica zdjęcia gości weselnych najlepsze zdjęcia ślubne Legnica dziadkowie i seniorzy na weselu zdjęcia z imprez - Legnica taniec na weselu wesele w Legnicy

Komentarze

comments