Ślubna sesja portretowa – Wrocław

Ślubna sesja portretowa Gosi i Wojtka!

Na ten plener trochę czekaliśmy. Niedługo po ślubie Pan Młody nabawił się kontuzji, która uniemożliwiała mu fikanie fikołków i z sesją musieliśmy trochę się wstrzymać. Ostatecznie wszyscy się cieszyliśmy, że udało nam się wytrzymać do najpiękniejszej pory roku. Jesienne klimaty bardzo odpowiadały Gosi i Wojtkowi, którzy na miejsce wykonania sesji wybrali m.in. okolice Hali Stulecia i wrocławski Ostrów Tumski. Obie lokalizacje są bardzo popularne pośród Młodych Par (pisałem o tym w poście opisującym najpopularniejsze lokalizacje na sesję ślubną we Wrocławiu) ale mimo to udało nam się zrobić kilka mniej oczywistych ujęć.

plener ślubny wrocław

Jak to zwykle bywa przy sesjach portretowych odpowiednia lokalizacja i pogoda nie wystarczają aby otrzymać dobre zdjęcia portretowe. Zawsze najważniejsi są modele, ich dobre samopoczucie i swobodne zachowanie przed obiektywem. Gosię i Wojtka poznałem już wcześniej i wiedziałem, że nie będą mieli z tym problemu. Takie pary fotografuje się z prawdziwą przyjemnością!

Fotograf na ślub Wrocław sesja portretowa

portrety Młodej Pary
sesja ślubna hala stulecia

portrety młodej pary młoda para zdjęcia portret panny młodej sesja portretowa pary wrocław plenerowa sesja ślubna

Do miejsc zaproponowanych przez parę na listę lokalizacji wciągnęliśmy też m.in. nadodrzańskie bulwary. Od jakiegoś czasu chciałem zrobić tam sesje portretową, w końcu trafili się zainteresowani takim pomysłem ;)

plener ślubny odra bulwary wrocławskie portret z odrą w tle wrocławskie bulwary portret nad rzeką portret pana młodego sesja śłubna na ostrowie tumskim jesienny plener ślubny sesja ślubna jesienią portrety wrocław ślubna sesja portretowa

 

Komentarze

comments