Kompleksowa sesja wizerunkowa dla firmy

Sesja, którą realizowaliśmy w PCZK to właściwie kompleksowa obsługa fotograficzna na potrzeby wizerunkowe dla tej firmy. Wykonałem serię portretów pracowników firmy (część z przeznaczeniem na powstającą stronę internetową, inne do stopek maila), fotografie wnętrz, produktów oraz zdjęcia grupowe zespołu. To był naprawdę pracowity dzień!!

 

fotograf portrety wrocław

Podczas sesji bardzo szybką moją uwagę zwróciła fantastyczna atmosfera panująca w biurze. Chociaż duża część zespołu na co dzień pracuje poza biurem to nie sposób było nie poczuć, że zespół jest świetnie zgrany i dobrze się rozumie.

portrety pracowników - fotograf wrocław

Inspiracją do zdjeć portretowych były betonowe ściany. Myślę, że świetnie się sprawdziły w roli tła. Zresztą takie tło spodobało mi się do tego stopnia, że właśnie kończymy wykańczanie jednej ze ścian w studiu w podobny sposób – teraz nbędę mógł uzyskać podobny efekt też na sesjach u siebie.

pczk wrocław sesja zdjeciowa w firmie zdjecia zespołu - fotograf wrocław sesja wizerunkowa Wrocław zdjecia pracowników wrocław fotograf zdjecia wnetrz zespół techniczny zdjęcia wnętrz firmy

 

Jak zostały wykorzystane zdjęcia? Oto dwa przykładowe zrzuty ekranu ze strony internetowej Klienta.

przykładowe zdjęcie - zrzut ekranu portrety firmowe na stronę internetową

 

O makijaż do sesji zadbała Agnieszka Freus, za asystę serdecznie dziękuję Marcinowi Kudła.

Komentarze

comments