Zdjęcia do castingu do kampanii społecznej

Sesja Sabiny jest przykładem na to, że zdjęcia biznesowe mogą mieć szersze zastosowanie niż CV czy LinkedIn. Modelka potrzebowała wykonać  zdjęcia do castingu do kampanii społecznej promującej kobiety jako dobrych przedsiębiorców i pracowników. Czy uda jej się dostać angaż w reklamie? Zobaczymy! Nawet jeśli jej się powiedzie to niestety zdjęć nie zobaczymy na polskich billboardach – kampania będzie przeprowadzona w Norwegii.

zdjęcia dla modelki

O ile zazwyczaj w portretach biznesowych zazwyczaj nie fotografuje się całej sylwetki to w przypadku zdjęć do castingu jest to absolutny must-have.

zdjęcia na casting wrocław

Sabina podczas sesji zmieniała się jak kameleon. Zmiana stroju, poprawienie włosów i mamy nową osobę przed obiektywem. Chciałbym aby więcej moich Klientów było tak dobrze przygotowanych do zdjęć!

portfolio modelki Wrocław zdjęcia do portfolio wrocław zdjęcia do castingu

Zdjęcia biznesowe pozwalają mi poznać osoby z bardzo różnych branż – od pracowników fizycznych, przez przedsiębiorców po pracowników korporacji. Portrety biznesowe wykonywane dla modelki to dla mnie nowe doświadczenie :)

zdjęcia biznesowe do portfolio

Na koniec moje ulubione zdjęcie Sabiny z całej sesji.

portrety na casting Wrocław

Jest szansa, że Sabina jeszcze się pojawi przed moim obiektywem. Z przyjemnością podzielę się zdjęciami z naszej kolejnej sesji.

Komentarze

comments