Przygotowania do sesji biznesowej | zdjęcia do CV Agaty

Sesja portretowa „biznesowa” to łatwe przedsięwzięcie. Aby dobrze wyglądać na zdjęciach wystarczy się wyspać, przyjść na sesję w dobrym nastroju, zabrać ze sobą odpowiedni strój. Potem już odpowiednie oświetlenie studyjne, dobry nastrój i fotograf.

Wszystko sie zgadza dopóki nie nastąpi zderzenie z rzeczywistością. Chociaż zawsze proszę Klientów aby wyspali się przed sesją portretową to zdecydowana większość z nich stając przed obiektywem przyznaje, że im się to nie udało. Problemy dnia codziennego też nie zawsze pozwalają na dotarcie do studia we wspaniałym humorze. Strój, który został zaplanowany do zdjęć przez obiektyw nie zawsze wygląda tak dobrze jak wcześniej się wydawało. I tu właśnie przydają się profesjonalny makijaż, kilka porad odnośnie doboru odpowiedniego stroju i fotograf, który zadba o atmosferę podczas wykonywania zdjęć. Bo w portretach, jak w każdym rodzaju zdjęć, najważniejsze są detale – znudzony wyraz twarzy lub nieodpowiedni makijaż potrafią zepsuć cały wysiłek wkładany w sesję.

Bardzo lubię pracować z osobami, które są otwarte na sugestie odnośnie przygotowań do sesji i nie forsują na siłę swoich pomysłów. Przykładem takiej osoby jest Agata. Od początku słuchała podpowiedzi odnośnie przygotowań do zdjęć. W dodatku już w studiu, w trakcie ostatnich przygotowań do zdjęć nawiązaliśmy bardzo dobry kontakt. Dzięki temu nie musiałem się martwić o nastrój Agaty przed obiektywem.

zdjęcia biznesowe pracowników wrocław portrety biznesowe Wrocław gata - zdjęcia do cv wroclaw

Po tak bezproblemowej pracy wspólne wybieranie zdjęć do obróbki było przyjemnością.

 

Komentarze

comments