Podsumowanie mojego roku 2012

Wiele się wydarzyło w 2012. Miałem okazję fotografować wiele ciekawych ludzi i miejsc. Większość zleceń, które zrealizowałem w ostatnich dwunastu miesiącach wpłynęło na zmianę mojego sposobu myślenia o fotografii, klientach i prowadzeniu własnego biznesu.

Bywały tygodnie, w których wydawało mi się, że nie wypuszczam aparatu z ręki. W najbardziej pracowitym okresie oprócz tysięcy zdjęć zrobiłem setki kilometrów za kierownicą i zaliczałem po kilkanaście godzin dziennie przy obróbce zdjęć. Dzięki intensywności pracy i różnorodności wykonywanych zdjęć dużo dowiedziałem się o tym co chcę robić w przyszłości, a jakie zlecenia odrzucać.

Ten rok był wyjątkowy także jeśli chodzi o moich klientów.

Po raz kolejny współpracowałem z Gazetą Wyborczą aby ostatecznie się przekonać, że praca fotoreportera w dzisiejszych mediach nie jest taka jak jeszcze kilka lat temu i zdecydowanie nie jest to coś, co chcę robić na stałe.W międzyczasie moje zdjęcie weszło na „jedynkę” Newsweeka. Robiłem zdjęcia rodzinne i realizowałem projekty dla dużych międzynarodowych firm. Wróciłem też do prowadzenia zajęć o fotografii.

To był dobry rok. Pracowity, pełen wyzwań i nerwów ale też poczucia, że jestem coraz lepszy w tym co robię.

Zapraszam do obejrzenia moich ulubionych zdjęć z 2012 roku.

taniec
stara garbarnia wrocław

młoda buty portret biznesowy bruk zdjecie pod słońce forever king of pop wrocław przeciw acta newsweek okładka acta hala stulecia zakochani muzycy komiksofon jerzy buzek portret kuba shimues profesor czesław nosal wojtek swiatlo wrocławski tramwaj zdjęcie dziecka zdjęcia produktowe dzieciaczek ola zdjęcia pary grupowe zdjęcia wnętrz Kuba i Karola sztuczne ognie Me Myself and I we Wrocławiu Paweł gra w lacrosse na chrzcie wnętrze zdjęcia ciążowe damian michalski kolczyki komiksofon wrocław rodzeństwo - bracia młodzi kontury okap ewelina kamień drużyna budynek BMW rudy płatki goście jak oni tańczą szymek idą agnieszka rodzina ściana z kamienia asia sesja narzeczeńska wieczór panieński zagrodno ewelina łagów kościół na ślub księga gości zdjęcie fotografii dominika i marcin ślub cywilny kasia fotograf na ślub plac Jana Pawła 2 wrocław

 

.

 

 

Komentarze

comments