fotograf ślubny Żelazno, Kłodzko, Kotlina Kłodzka – wesele Magdy o Eoghana

Kotlina Kłodzka to jeden z moich ulubionych rejonów Dolnego Śląska. Kilkukrotnie miałem już tam okazję odpoczywać ale też przyjemność fotografować (m.in. ślub Asi i Artura i wesele Kasi i Witka). W lipcu tego roku miałem okazję odwiedzić Żelazno – niewielką miejscowość, koło której przejeżdżałem wielokronie lecz do tej pory była mi nieznana. Do Pałacu w Żelaźnie zaprosiła mnie irlandzko-polska para: Magda i Eoghan.

Miejsce – nieco zaniedbane ale z niezwykłym klimatem. Goście – otwarci i ekspresyjni. Para Młoda – radosna, autentyczna i z pasją do rowerów. Światło – niemal idealne. Smaczki w postaci toastów wygłoszonych przez rodziców czy motywu roweru dodawały czegoś szczególnego temu ślubowi. W takie dni fotografuje się z prawdziwą przyjemnością!

Zapraszam do podglądnięcia wydarzeń tego dnia poniżej. Na ALEFOTO dłuższy materiał zdjęciowy ze ślubu i wesela w Żelaźnie.

P.S. Po raz kolejny okazało się, że szybka sesja plenerowa w dniu ślubu to nie taki zły pomysł!

pałac żelazno - zdjęcia wnętrz

Pałac Żelazno

ślub ludzi z pasją ekskluzywny fotograf ślubny w wirze przygotowań do ślubu fotograf na ślub polsko-angielski ślub i wesele w pałacu wesele Żelazno - zdjęcia najlepsze miejsca na ślub w Kotlinie Kłodzkiej fotograf ślubny Kłodzko kościół w Żelaźnie - Kotlina Kłodzka kościół Żelazno - zdjęcia irlandczycy na ślubie fotograf na ślub - Kłodzko fotograf ślubny Żelazno emocjonalna fotografia ślubna reportaż ślubny Kłodzko wedding photographer klodzko dolny slask poland reporterskie zdjęcia ślubne emocje na ślubie wesele polsko-irlandzkie eleganckie wesele goście zdjecia ze ślubu Pałac Żelazno piękna sceneria ślubu polskie tradycje weselne przemówienie na weselu podziekowania toasty na weselu najlepsze zdjęcia ślubne Kłodzko i okolice ślub rowerzysty emocjonujące chwile plener w dniu ślubu plener ślubny ślub z motywem roweru międzynarodowy ślub Kłodzko kulisy zabawy weselnej śpiewy na weselu zdjęcia z wesela w Kotlinie Kłodzkiej wesołe wesele przy stole weselnym wesołe tańce fotografia

Komentarze

comments