Zdjęcia z zawodów kolarskich we Wrocławiu

Dwa miesiące temu fotografowałem piknik na wrocławskim welodromie. Obiecałem sobie wówczas, że to nie moja ostatnia wizyta na tym obiekcie. Na jazdy jeszcze się tam niestety nie wybrałem jednak Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików w kolarstwie torowym były świetnym pretekstem aby zabrać tam ze sobą aparat.

Zdjęć na Welodromie im. Wernera Józefa Grundmanna Wrocławskim Torze Kolarskim im. Józefa Wernera Grundmanna nie wykonywałem na zlecenie więc miałem dużą dowolność w podejściu do tematu. Moim celem było zrobienie zdjęć w inny sposób niż poprzednio. Tamtym razem korzystałem z fantastycznego światła i dzięki niemu mogłem dużo pracować z cieniami oraz dużym kontrastem. Naturalnym wyborem była konwersja fotografii do czarno-bieli. Dziś zapraszam na zdjęcia z zawodów kolarskich w kolorze.

zawody kolarskie wrocław welodrom wrocław zdjęcia zdjecia kolarzy wrocław Fotograf sportu wrocław Zdjęcia z zawodów kolarskich zawody młodzików zdjecia kolarzy wrocław zawody kolarskie obsługa techniczna welodrom kibice na zawodach odpoczynek zawodników detal marcin biodrowski Fotograf reportaż z zawodów sportowych Fotograf sportu wrocław rowerowy wrocław wrocławski klub kolarski fotoreporter wrocław kaski rowerowe trener kolarstwa welodrom wrocław

Komentarze

comments