IT MeetUp we Wrocławiu

Zapraszam do obejrzenia garści zdjęć z MeetUp’u dla branży IT zorganizowanego we Wrocławiu przez firmę Ciklum. Do Klienta jak zwykle powędrowały fotografie w kolorze lecz na potrzeby tej publikacji zdecydowałem się na wersję czarno-białą. Zdjęcia robione przy tak małej ilości światła jak podczas tego spotkania moim zdaniem tak wyglądają lepiej.

it meeetup wrocław

Czym właściwie jest MeetUp? To „zorganizowane spotkanie osób o wspólnych zainteresowaniach, zwłaszcza tych, które wcześniej nawiązały ze sobą kontakt za pomocą jakiegoś serwisu społecznościowego.” Osobiście pierwszy raz spotkałem się z tym określeniem właśnie przy okazji realizacji zlecenia dla firmy z branży IT.  To właściwie jeden lub kilka wykładów/prelekcji. Jest ich jednak na tyle niewiele lub są tak krótkie, że trudno to nazwać konferencją.

IT meetup we Wrocławiu

Przy okazji pokazywania zdjęć z MeetUp’u mógłbym długo się rozpisywać o trudnych warunkach oświetleniowych, jakie najczęściej panują podczas takich spotkań. Najjaśniejszym (a czasem jedynym) źródłem światła jest wówczas ekran. W dużych pomieszczeniach sprawia to, że światła zaczyna brakować już 1-2 metry od niego. Są jednak sposoby aby w pewnym stopniu poradzić sobie z takimi ograniczeniami bez konieczności sięgania po lampę błyskową (która by bardzo przeszkadzała uczestnikom spotkania).

wrocław meetup zdjecia fotoreporter wrocław fotograf wrocław zdjecia reporterskie fotograf meetup wrocław fotograf na konferencje zdjecia z meetup we wrocławiu silver tower wrocław ciklum wrocław konferencja wrocław prelekcja zdjęcia spotkanie fotograf dla it wroclaw fotoreporter wrocław

Komentarze

comments