Fotograf na konferencję Wrocław – zdjęcia czarno-białe

Fotografowanie konferencji i innych wydarzeń firmowych to niekiedy mało wdzięczna praca. Klient wymaga jak najwięcej zdjęć, oczywiście kolorowych, równo naświetlonych, pokazujących wszystkie aspekty wydarzenia w jak najbardziej pozytywnym świetle. Zdjęcia czarno-białe lub z dużą ilością cieni nie są szczególnie mile widziane. I chociaż oczywiście nie mam problemu z dokumentacją wydarzeń w kolorze to pewne ujęcia aż się proszą o pokazanie ich w czarno-bieli.

Dzisiejszy wpis zdecydowałem się poświęcić właśnie zdjęciom pozbawionym koloru i dużym kontrastem. Marzy mi się realizacja całego materiału z wydarzenia właśnie w takiej formie.

Fotograf na konferencję wrocław

konferencja branży IT we Wrocławiu

fotograf dla firm Wrocław

nieco mroczny klimat konferencji, w kolorze nie prezentował się tak ciekawie

impreza firmowa wrocław - zdjęcia

pokazy akrobatyczne, chociaż niezwykle barwne to w wersji bez kolorów też wyglądają ciekawie

zdjecia z wydarzen firmowych

zdjęcia takie jak to oczywiście też nie są oddawane klientowi, lubię jednak łapać takie chwile nawet jeśli zdjęcie ma wylądować w szufladzie

fotograf dla firm

bankiet firmowy w Zamku Topacz pod Wrocławiem

ciklum meetup konferencjatypowa sytuacja na konferencji, tym razem zdjęcie z cyklu wydarzeń organizowanych przez firmę Ciklum

jubileusz wrocław fotograf

jubileusz istnienia firmy

konferencja wrocław fotograf

fotograf na konferencję Wrocław

Muszę przyznać, że mam jednak trochę szczęścia do klientów. Niektórzy, w tym np organizator cyklu spotkań dla ludzi z branży grafiki 3d, są wyjątkowo otwarci na moje pomysły jeśli chodzi o oddawanie zdjeć, które w innych firmach nie cieszyłyby się powodzeniem. Oby więcej takich firm!

bankiet firmowy Topacz - fotograf

impreza firmowa

zdjecia z imprezy firmowej

w przypadku tej fotografii kolor zdecydowanie psuł odbiór

 

P.S. Jeśli poszukiwany jest fotograf na konferencję Wrocław to zapraszam do kontaktu. Z wydarzeń firmowych oddaję nie tylko czarno-białe zdjęcia :)

Komentarze

comments