Zdjęcia biznesowe szkoleniowca | portrety biznesowe w studiu Wrocław

Niedawno przed moim obiektywem znalazł się Paweł, który prowadzi szkolenia dla branży farmaceutycznej. Na sesję do mojego studia przyjechał z Głogowa. Zdecydowaliśmy się na wykonanie zarówno fotografii oficjalnych jak i  bardziej luźnych (do wykorzystania w prezentacjach Pawła).

zdjęcia biznesowe Wrocław zdjecia dla firm wrocław

Przy okazji tej sesji biznesowej miałem okazję spróbować nieco innego oświetlenia niż do tej pory. Użyłem przy nim dużej, 120-centymetrowej okty – dawno z niej nie korzystałem, a bardzo lubię światło jakie można dzięki niej uzyskać.

portret szkoleniowca Wrocław zdjecia biznesowe szkoleniowca wrocław portret biznesowy trenera szkoleniowca

Fotografowanie osób prowadzących własny biznes jest dla mnie dobrą okazją do wymiany doświadczeń i poznania problemów, z jakimi borykają się inni przedsiębiorcy. Najbardziej lubię te rozmowy, podczas których jest okazja aby dowiedzieć się jak wyglądały początki prowadzenia biznesu przez kolejnych moich modeli, co spowodowało, że zajęli się tym co robią w tej chwili, co jest dla nich najciekawszym doświadczeniem w prowadzeniu firmy. W niektórych przypadkach rozmawiamy na bardziej przyziemne tematy, np jak można sobie uprościć rozliczenia podatkowe.

A wracając do efektów sesji – jak podobają się Wam takie zdjęcia biznesowe szkoleniowca?

 

Komentarze

comments