Sesja wizerunkowa w biurze – Daniel w kilku odsłonach

Głównym zadaniem podczas sesji Daniela było zaprezentowanie jednej osoby w dwóch różnych odsłonach czyli jako osoby zajmującej się dwoma różnymi dziedzinami. Bo bohater naszej sesji to osoba wszechstronna! Z jednej strony zajmuje się on branżą Edu Tech czyli produktami edukacyjnymi z wykorzystaniem nowinek technologicznych takich jak rzeczywistość wirtualna czy AI. Z drugiej strony Daniel to dyrektor w branży HR Tech czyli osoba wspierająca zarządzanie firmami z wykorzystaniem systemów ERP ale również bardziej nowoczesne elementy wykorzystywane w HR.

Zdjęcia, które z sesji miały być wykorzystane na stronie internetowej, materiałach marketingowych i oczywiście w social mediach. Mieliśmy więc pewne określone wymagania związane ze sposobem kadrowania, umieszczeniem głównego motywu zdjęcia w konkretnej części zdjęcia lub pozostawieniem przestrzeni na kadrowanie ujęć do określonych proporcji boków. W skrócie: kilka dodatkowych wymagań ze strony Klienta, o których trzeba pamiętać podczas całej sesji.

Przestrzeń, którą mieliśmy do wykorzystania to siedziba firmy, w której pracuje nasz model. Tę przestrzeń znałem już dobrze z kilku poprzednich sesji w dokładnie tych samych przestrzeniach.

 

sesja wizerunkowa w firmie IT SpyroSoft zdjęcia do materiałów marketingowych fotograf dla działu marketingu we Wrocławiu sesja wizerunkowa w firmie sesja portretowa Wrocław zdjęcia wizerunkowe Wrocław - fotograf biznesowy

 

 

 

Po raz kolejny w sesję było zaangażowanych kilka osób, które zwykle zostają w cieniu takich przedsięwzięć: Kasia koordynująca sesję ze strony Klienta, Julia jako moja asystentka i Agnieszka odpowiedzialna za makijaż.

Komentarze

comments