Portrety pracowników korporacji we Wrocławiu

Jednym z moich marcowych zleceń były portrety pracowników korporacji z Wrocławia. Tym razem na sesjach przeprowadzonych w siedzibie firmy zjawiło się kilkadziesiąt osób. Zdjęcia miały być wykonane zgodnie z dokładnymi wytycznymi przysłanymi z firmy-matki, które dotyczyły stroju, pozy, tła jak też sposobu kadrowania.

wrocławski fotograf zdjęcia wizerunkowe

Przyzwyczaiłem się do wykonywania portretów w studiu. Mam tam dużo przestrzeni specjalnie dostosowanej do wymagań sesji fotograficznych. Praca u Klienta wiąże się zawsze z dodatkowymi wyzwaniami. W tym przypadku jednym z nich było zmieszczenie się z tłem i całym oświetleniem w nieszczególnie przestronnych pomieszczeniach.

zdjecia studyjne w siedzibie firmy  fotograf dla firm Wrocław zdjecia portretowe Wrocław

Chociaż nie ma tu różnorodnych kadrów i szczególnie zaawansowanej pracy ze światłem to lubię oglądać takie ujęcia, szczególnie gdy takich podobnych zdjęć jest więcej. Mam wrażenie, że patrząc na nie zwracamy uwagę na inne elementy niż w przypadku bardziej różnorodnych fotografii. Przykładamy większą uwagę do poszukiwania niewielkich różnic pomiędzy kolejnymi osobami, przyjętymi przez nie pozami i mimiką.

fotograf wrocław zdjecia pracowników korporacji zdjecia pracowników firmy wizerunek firmy na zdjeciach pracowników portrety wrocław fotograf firmowy pracownicy korporacji na zdjeciach zdjecia portretowe pracowników Portrety pracowników korporacji we Wrocławiu

Portrety pracowników korporacji zostały wykonane przede wszystkim z przeznaczeniem do komunikacji wewnątrz firmy. W czasie sesji dowiedziałem się, że dodatkowo część z nich zostanie też wykorzystana do kreowania wizerunku firmy w komunikacji z Klientami. Chętnie zobaczyłbym je wszystkie na stronie internetowej.

 

Komentarze

comments