Plener ślubny Wrocław – Kasia i Witek

Dziwię się, że te zdjęcia wrzucam na bloga dopiero teraz – od ich zrobienia minęło już prawie pół roku. Wspaniale mi się współpracowało z tą parą – zarówno podczas reportażu ślubnego jak i pleneru ślubnego. Wybór lokalizacji plenerowych był bardzo ważny – zarówno dla Pary Młodej (która ze względów osobistych zaproponowała Dworzec Główny we Wrocławiu) jak i dla efektu końcowego w postaci zdjęć. Pamiętam jak bardzo obawiałem się o pogodę i możliwą konieczność przeniesienia terminu wykonania zdjęć – bez odpowiedniego światła część poniższych ujęć po prostu by nie powstała.

plener ślubny Wrocław najlepsze zdjęcia ślubne Wrocław fotograf ślubny Marcin Biodrowski

Ważne dla mnie było aby zdażyć do jednego z moich ulubionych parków na obrzeżach miasta przed zachodem słońca aby wykorzystać potencjał tego miejsca – udało się!

zdjęcia ślubne na dworcu głównym we Wrocławiu portret młodej pary - zbliżenie rewelacyjne zdjęcia ślubne Wrocław plener ślubny w stylu reporterskim Kasia i Witold - plenerowe zdjęcia ślubne dzielnica czterech świątych we Wrocławiu

Współpraca z Kasią i Witkiem była dla mnie prawdziwą przyjemnością. Nieczęsto trafia się na tak współpracujące, a zarazem otwarte i szczere pary. Kilka dni temu składałem album z moimi ulubionymi zdjęciami ślubnymi z 2014 roku i naturalnie niektóre z powyższych ujęć zagościły na jego kartach.

Komentarze

comments