Czarno-białe zdjęcia ślubne | reportaż ślubny Wrocław

Uwielbiam zdjęcia czarno-białe w reportażu ślubnym. Oglądając takie fotografie bardziej koncentrujemy się na emocjach, gestach i świetle, a mniej na ubraniach czy miejscu, w którym zostały wykonane. Zdjęcia ze ślubu to jednak pamiątka dla całej rodziny i Pary Młode często proszą mnie, aby większość zdjęć otrzymać w kolorze. Dzięki barwom możemy po latach wspominać jaką sukienkę miała koleżanka na weselu i jak bardzo opaleni byli członkowie rodziny po wyjeździe wakacyjnym. Czasem mam szczęście trafić na parę, która preferuje zdjęcia monochromatyczne. Klasyczny reportaż jest mi bardzo bliski więcz takich zleceń cieszę się podwójnie.

 

Aneta i Tomek stwierdzili, że jak dla nich większość zdjęć może być czarno-biała. Korzystając z okazji do tego wpisu wybrałem wyłącznie zdjęcia czarno-białe, które znalazły się w fotoreportażu z dnia ich ślubu. Z przyjemnością zapraszam do ich obejrzenia.

czarno-białe zdjęcia slubne wrocław czarno-biały reportaż ślubny fotograf ślubny zdjęcia czarno-białe fotografia slubna wrocław fotoreporter czarno-białe zdjęcia zdjęcia ślubne styl reporterski czarno białe zdjecia ze ślubu fotografia czarno-biała na ślubie reportaż slubny czarno-białe zdjęcia ze ślubu czb zdjęcia selfi fotoreportera reportaż ślubny zdjęcia ślubne święta katarzyna fotograf na slub święta katarzyna fotograf na ślub wrocław czarno-białe piękne zdjęcia emocje na zdjeciach ślubnych dobre zdjecia ślubne wrocław fotoreporter ślubny wrocław dobre zdjęcia ślubne czarno-biale nastrojowe zdjecia reportaz czarno-bialy ze ślubu najlepsze zdjęcia czarno-biale ze ślubu gesty i emocje bez koloru fotograf wrocław klasyczne zdjęcia ślubne praca ze światłem zdjecia czarno-białe dobre wyczucie chwili przy stole weselnym taniec na zdjeciach czarno-białych czarno-białe zdjęcia z wesela zabawne czarno-biale fotoreportaż ze ślubu wrocław klasyczny fotoreportaż ślubny światło lampa na slubie emocje najlepiej na czarno-białych

 

Komentarze

comments