Charytatywna Noc Nadodrza

Wrocławskie Nadodrze fotografuję od dawna. Realizowałem tam kilka swoich projektów fotograficznych, miałem kilka wystaw. W minioną sobotę dla Infopunktu Łokietka 5  fotografowałem Noc Nadodrza. To już siedemnasta (!!) edycja tego wydarzenia. Trochę się pozmieniało w tej części miasta odkąd spędzałem w niej więcej czasu. Z tym większą przyjemnością spacerowałem po niej w grudniowy wieczór.

oszklona warsztaty Wrocław

Stęskniłem się za klimatem niewielkich warsztatów prowadzonych przez ludzi z pasją. Cieszę się, że mogłem je odwiedzić przy okazji pracy nad tymi zdjęciami.

Decotive Wrocław food think thank Natura Rzeczy

Mogłem też w końcu odwiedzić miejsca, o których wiele słyszałem ale zawsze brakowało czasu aby do nich w końcu zajrzeć. Na szczycie tej listy oczywiście Natura Rzeczy prowadzona przez Malwinę.

noc nadodrza zdjęcia Wrocław charytatywna noc nadodrza nadodrze wrocław zdjęcia Róża Rozpruwacz warsztaty krawieckie noc nadodrza drukarnia wrocław

Po prawie dwóch miesiącach odzyskałem swoją Leicę – cieszę się, że dotarła do mnie na czas abym mógł na niej pracować tego dnia.

Komentarze

comments