Zdjecie grupowe pracowników kiedy spotkanie wszystkich razem nie jest możliwe

Właśnie sobie uświadomiłem, że w wirze pracy ostatnich tygodni całkowicie zapomniałem o pokazywaniu swoich prac. Dyski twarde mam zapełnione ostatnimi sesjami i Klienci z niecierpliwością czekają na efekty naszej współpracy więc dziś będzie krótko.

Chciałbym pokazać Wam przykład zdjęcia grupowego, które wykonałem w nieoczywistych okolicznościach. Miałem ostatnio kilka próśb o wykonanie zdjęcia grupowego zespołu pracowników. Pewną komplikacją było jednak to, że nie wszyscy mogli być obecni na sesji lub firma chciała mieć możliwość dodania (lub usunięcia) do zdjęcia kolejnych osób w przyszłości. W takich sytuacjach decydowaliśmy się na wykonanie zdjęć indywidualnych w biurze lub studiu. Później trzeba było już tylko trochę poczarować w photoshopie ;)

Na zdjęciach poniżej możecie zobaczyć portrety i efekt końcowy, jaki uzyskaliśmy w efekcie współpracy z kancelarią prawną z Wrocławia.

portrety pracowników kancelarii portrety kancelaria prawna wrocław

sesja zdjęciowa pracowników
portrety zespołu pracowników wrocław

zdjęcie grupowe fotomontaz

 

Czy taki zabieg pozwalający uzyskać zdjęcie grupowe jest lepszy od sesji dla wszystkich pracowników? Osobiście zdecydowanie bardziej podoba mi się efekt zdjęcia wykonanego wszystkim równocześnie – tak jak na przykład podczas sesji dla PCZK. Wydaje mi się, że mam wówczas więcej możliwości ciekawego ustawia zespołu. Czasem jednak, gdy kwestie organizacyjne nie pozwolą na taką pracę to fotomontaż zdjęcia grupowego jest rewelacyjnym rozwiązaniem.

Komentarze

comments