Zdjęcia mieszkania dla inwestora nieruchomości

Kiedy przyjechałem do Legnicy wykonać zdjęcia wnętrz dla inwestora nieruchomości byłem przekonany, że będę mógł spokojnie poeksperymentować przy tej sesji. Wiedziałem, że mam wykonać zdjęcia ponad osiemdziesięciometrowego mieszkania, w którym właśnie skończył się remont więc chciałem wykorzystać stosunkowo przestronne pomieszczenia do sprawdzenia kilku pomysłów polegających na mieszaniu światła zastanego z błyskowym. Kiedy wszedłem do mieszkania zauważyłem, że jego wygląd stwarza spore możliwości. Tym bardziej, że w ten słoneczny dzień promienie Słońca pięknie wpadały przez okna i rzucały ciekawe cienie.

fotograf mieszkań Wrocław

Szybko się jednak okazało, że na eksperymenty nieszczególnie będzie czas. Próg mieszkania przekroczyłem około godziny 10:30, a na 13:00 były już umówione pierwsze spotkania z potencjalnymi kupcami. W dodatku w lokalu trwało jeszcze ostatnie sprzątanie! Moje plany związane z fotografowaniem wnętrz z podłączonym do aparatu komputerem i błyskaniem fleszem legły w gruzach.

fotograf wnętrz wrocław

Byłem wdzięczny losowi za niemal bezchmurne niebo, południową ekspozycję wszystkich pokoi i jasne wnętrza. W takich warunkach nie było potrzeby rozstawiać dodatkowych świateł, a nawet pracować z techniką HDR. Całe szczęście, bo na zdjęcia próbne nie było czasu. Kiedy pakowałem aparat po sesji mieszkanie już oglądali pierwsi pośrednicy sprzedaży nieruchomości.

zdjęcia mieszkań Legnica

Zdjęcia wykonałem 2 dni temu, a już dziś mieszkanie zostało wystawione na sprzedaż. To się nazywa szybka realizacja ;)

fotograf architektury Wrocław fotograf mieszkań Legnica fotograf wnętrz Wrocław

Spragnionych większej ilości zdjęć zapraszam na facebookowy profil M3 Inwestor Nieruchomości

Komentarze

comments