Business Garden Wrocław | zdjęcia

Od blisko dwóch lat mam przyjemność dokumentować postęp prac na terenie Business Garden Wrocław (pokazywałem już kiedyś zdjęcia z showroomu). Zaczęło się od symbolicznego rozpoczęcia budowy i fotografowania przysłowiowych dziur w ziemi. Zaczynając od fotografowania fundamentów z każdą wizytą w tym miejscu obserwowałem rosnące w oczach budynki. Miałem okazję oglądać wizualizacje, które jednak często pokazują inwestycję w sposób wyidealizowany – podchodziłem więc do nich z dystansem. Dopiero to co zobaczyłem kilka dni temu naprawdę mi się spodobało i uzmysłowiłem sobie to jak to miejsce będzie wkrótce wyglądać. We Wrocławiu powstaje nie tylko kolejny kompleks z przeznaczeniem na biura! Zaaranżowanie przestrzeni wokół budynków było tym co szczególnie przykuło moją uwagę i przypadło mi do gustu. Kiedy w końcu zobaczyłem zieleń i boiska sportowe przeznaczone dla osób odwiedzających kompleks byłem sobie w stanie dokładniej wyobrazić jak będzie wyglądać to miejsce po zakończeniu inwestycji. Trochę zazdroszczę tym, którzy będą mieli możliwość tu pracować ;)

business garden Wrocław - fotograf

widok z dachu budynku od strony ul Jaworowej

business garden wrocław

po lewej stronie jeszcze nie wykończone boiska do koszykówki. siatkówki plażowej i badmintona

dokumentacja prac budowlanych fotograf architektury wrocław

po prawej stronie – budynek przeznaczony pod restaurację 

fotograf na budowie wrocław

aktualizacja wipsu!

Business Garden Wrocław – ostatnie zdjęcia z 2016

Dwa miesiące po wykonaniu powyższych zdjęć odwiedziłem BGW ponownie i wykonałem ostatnie zdjęcia kompleksu w 2016 roku. Aby niepotrzebnie nie tworzyć nowego wpisu umieszczam je tutaj.

fotograf architektury Wrocław zdjecia budynków Wrocław Business Garden Wrocław fotograf zdjęcia architektury Wrocław profesjonalne zdjęcia architektury wrocław

po nasadzeniach teren prezentuje się jeszcze lepiej, prawda?

zdjęcia business garden wrocław fotograf fotografia architektury wrocław

 

Za kilka miesięcy wracam do fotografowania Business Garden we Wrocławiu. W międzyczasie ruszy kolejny etap inwestycji. Już nie mogę się doczekać aby zobaczyć co jeszcze ciekawego będzie tu się znajdować.

Komentarze

comments