Zdjęcia do CV i serwisu LinkedIn dla specjalisty HR

Wnioskując po rozmowach z klientami wiem już, że dobre zdjęcia do CV i serwisu LinkedIn pomagają w zdobyciu nowej pracy i budowie relacji biznesowych. Naprawdę niewiele osób jeszcze wątpi w moc przekazu jaki niosą dobrze wykonane zdjęcia portretowe.

zdjecia do cv i ilinkedin

Kiedy na sesję przychodzi do mnie osoba odpowiedzialna za rekrutację to jest to za każdym razem jest to okazja do odświeżenia wiedzy w tym zakresie. Jak się wielokrotnie okazało tej nigdy za wiele. Podczas sesji zdjęciowych do CV wielokrotnie moi klienci zastanawiają się co jeszcze mogą zrobić aby zwrócić na siebie uwagę headhunterów i rekruterów. Oczywiście w takich sytuacjach czuję się w pewien sposób wyróżniony. Skoro rekruter przychodzi na sesję to mam powody sądzić, że moje zdjęcia zwracają na siebie uwagę wśród osób odpowiedzialnych za pozyskiwanie nowych pracowników.

zdjęcia do cv wrocław

Spotkanie z Ewą wspominam bardzo dobrze. Nie tylko wykonaliśmy kawał dobrej pracy jeśli chodzi o zdjęcia to odbyliśmy miłą rozmowę – między innymi o Italii, która nam obojgu jest bliska. To jedna z największych zalet mojej pracy – mam przyjemność poznawać co raz to kolejne osoby z pasją.

zdjęcia do linkedin

Ewa rewelacyjnie przygotowała się na zdjęcia do CV i serwisu LinkedIn. Jedna z głównych zasad takich sesji mówi, że najlepiej ubrać się odpowiednio do charakteru pracy i właściwie dobrać stopień formalności stroju. Powinien on wzbudzać zaufanie. Moja klientka na zdjęciach, które wykonaliśmy, wygląda na osobę pozytywną, otwartą na współpracę. Sprawia wrażenie umiejącej zachować się w sposób właściwy dla sytuacji biznesowych ale bez przesadnej sztywności. Zadbany strój świadczy o tym, że traktuje kwestię przygotowania do pracy w sposób staranny aczkolwiek nie zawsze na siłę trzyma się utartych schematów. Oczywiście odbiór fotografii to zawsze kwestia indywidualna i każdy może wyczytać z nich coś innego. Dla mnie nie bez znaczenia jest również to, że to jaką Ewę widzę na tych zdjęciach pokrywa się z wrażeniem jakie odniosłem po spotkaniu. Krótko mówiąc – konkretna, odpowiedzialna, dynamiczna i pozytywna!

Trzymam kciuki za rozwój jej kariery.

Komentarze

comments