Spotkanie z fotografem w ramach cyklu Wro Foto

Tydzień temu miałem przyjemność być gościem w cyklu spotkań Wro Foto! Było to dla mnie prawdziwe wyróżnienie, gdyż pośród zaproszonych dotychczas gości znalazły się takie osoby jak Wojtek Grzędziński, Karolina Jonderko czy Mariusz Forecki. Nie często zdarza mi się być postawionym w jednym szeregu z tak uznanymi fotografami. Dwugodzinna prelekcja połączona z sesją pytań była skupiona wokół tematu reportażu ślubnego.

spotkanie z fotografem ślubnym Wrocław

fot. Marcin Jędrzejczak (Wro Foto)

Muszę przyznać, że chociaż przed spotkaniem trochę się denerwowałem. Zależało mi aby spotkanie było ciekawe dla uczestników, a przy grupie o mocno zróżnicowanym doświadczeniu i wiedzy na temat fotografii zadanie wydawało się dość trudne. Miałem zaplanowane o czym chcę powiedzieć jednak przygotowałem się, że w zależności od reakcji i pytań z widowni będzie możliwość zmiany planu. Z informacji zwrotnych, które otrzymałem w ciągu kilku ostatnich dni mogę wywnioskować, że udało mi się spełnić oczekiwania blisko setki osób, które dotarły do Barbary. Szczególnie cieszyła mnie duża ilość pytań, dotycząca różnych aspektów fotografii ślubnej.

fotograf slubny Wrocław

fot. Marcin Jędrzejczak (Wro Foto)

reportaż ślubny - spotkanie z fotografem

fot. Marcin Jędrzejczak (Wro Foto)

Przebieg spotkania był rejestrowany i dostępny online. Nadal można go obejrzeć na facebookowej stronie organizatora spotkania.

Za zaproszenie chciałbym jeszcze raz podziękować Marcinowi Jędzejczakowi z Wro Foto, a przy okazji zapraszam czytelników bloga na kolejne spotkania, które będzie organizował Marcin.

Komentarze

comments