Sesja na billboard Wrocław | salon urody Beauty Time

To była szybka sesja na billboard ale nie tylko. Karolina i Natalia na krótko przed otwarciem własnego gabinetu kosmetycznego zdecydowały o zamówieniu reklamy, która ma im pomóc w promocji. Umówiliśmy się na sesję i w krótkim czasie powstało dosłownie kilka ujęć. Ich główne przeznaczenie to strona internetowa, materiały reklamowe i oczywiście billboard.

Karolina
Natalia

Chociaż spędziliśmy ze sobą niewiele czasu to energia dziewczyn i wzajemnie uzupełniające się charaktery podpowiadają mi, że wspólne założenie gabinetu było świetną decyzją. Trzymam kciuki za ich współpracę, a korzystając z okazji serdecznie polecam Beauty Time!

sesja na billboard Wrocław
Tak zdjęcia z naszej sesji prezentują się na stronie Centrum Kosmetologii

Na koniec jeszcze kilka kwestii technicznych dla osób ciekawych techniczną stroną powstawania zdjęć. Sesja na billboard była oczywiście realizowana w naszym studiu fotograficznym. Do oświetlenia portretów indywidualnych wykorzystałem lampę z założonym beauty dishem z założoną „skarpetą”, w kontrze ustawione były dwie lampy uzbrojone w softboxy typu strip (30x120cm).

Do wykonania zdjęcia wspólnego wykorzystałem już tylko jednego stripa w kontrze oraz panel Lastolite Skylite 2x2m z warstwą zmiękczającą. Dopiero uczę się używać tego wielkiego modyfikatora jednak pierwsze efekty bardzo mnie zadowalają.

Komentarze

comments