Przygotowania Eweliny – wybrane ujęcia 6

Fotografia ze ślubu w okolicach Złotoryi

fotografia ślubna - przygotowania Eweliny

Najbliższa rodzina krząta się po domu, świadkowa dba aby bohaterka dnia wyglądała obłędnie, nikt zdaje się nie zwracać uwagi na fotografa ślubnego – przygotowania Panny Młodej to niezwykle wdzięczny temat do fotografowania. Od kiedy wszedłem do pokoju, w którym Ewelina miała zakładać suknię ślubną wiedziałem, że będę szukał podobnego ujęcia. Wspaniałe światło i miejsce, w którym znajdowało się okno od razu podpowiadały mi pomysły.

W czasie przygotowań w pokoju panował spory rozgardiasz – na kilkunastu metrach kwadratowych oprócz mnie krzątało się jeszcze 6 osób, a kolejne oglądały całe zamieszanie z przedpokoju. Robienie szerszych ujęć nie było problemem, chciałem jednak uchwycić również zbliżenie Panny Młodej. Moment na zdjęciu powyżej wydał mi się idealny – wygląda jakby na chwilę zapomniała o małym chaosie, który panuje wokół i cierpliwie czeka, aż zdenerwowana świadkowa założy jej kolczyka. Udało mi się uchwycić pięknie oświetlony profil Eweliny, a głowa i ręce jej przyjaciółki tworzą swego rodzaju ramę, która jakby dodatkowo podkreśla główny motyw fotografii.

Zapraszam do obejrzenia innych zdjęć z przygotowań Eweliny w jednym z moich poprzednich wpisów jak też nieco obszerniejszego materiału z tego dnia na stronie alefoto.

Komentarze

comments