sesja narzeczeńska Wrocław – Ania i Michał

Na taką sesję czekałem od dłuższego czasu.

sesja narzeczenska we Wrocławiu w kawiarni przy Placu Kościuszki

Sesja narzeczeńska jest dla mnie dużo ciekawsza od ślubnej – można zmienić ubrania w trakcie zdjęć, nie trzeba się martwić o białą suknię i elegancki garnitur, można trochę bardziej pokombinować z pozycjami pozującej pary. Lubię takie zdjęcia robione bez niepotrzebnego spinania się. Wrocław obfituje w miejsca ciekawe do fotografowania. Podczas sesji narzeczeńskiej mogę sprawdzić nowe pomysły lub lokalizacje, z których nie udało się skorzystać przy innych okazjach. Chociażby  ceglana ściana na zdjęciach poniej – jesienią zeszłego roku planowałem zrobić tu zdjęcia jednak ostatecznie sesja zdjęciowa odbyła się w całkiem innym miejscu. W dniu sesji Ani i Michała udało się odwiedzić to miejsce korzystając z odpowiedniej pogody i światła.

Ania i Michał - zdjęcie przy ceglastej ścianie

plenerowy portret Ani i Michała

zakochani Ania i Michał na sesji narzeczeńskiej

zdjęcie pary zakochanych w parku śródmiejskim we Wrocławiu

Ania i Michał pod Renomą

Para idealnie wpasowała się w mój stary pomysł na lokalizację do zdjęć portretowych, który czekał na realizację. Michał lubi zdjęcia z szybami/odbiciami, a Ania pracuje w kawiarni Coffee Heaven – nie mogłem zrezygnować z okazji zrobienia tych zdjęć!

narzeczeni widziani przez szybę witryny

Ania i Michał przy kawie

Ania i Michał - zdjęcie z odbiciem w szybie

Ania i Michał włąśnie dopinają szczegóły związane z ich ślubem – ciekaw jestem czy wykorzystają nasze zdjęcia do zaproszeń :)

W końcu idzie wiosna, z niecierpliwością czekam na kolejne zdjęcia z narzeczonymi…

Komentarze

comments