Fotograf na ślub cywilny Wrocław – zdjęcia Basi i Przemka

Jestem przyzwyczajony do fotografowania ślubów przez cały dzień – od wizyty u fryzjera, przez zdjęcia w salonie urody, przygotowania w domu Panny Młodej, błogosławieństwo, uroczystość w kościele i w końcu wesele. Tym razem emocje były bardziej skondensowane – już o 9 rano goście przybyli na uroczystość do Urzędu Stanu Cywilnego, a po około 20 minutach było „po wszystkim”. Lubię takie szybkie akcje – nie mam wówczas czasu na zastanawianie się nad kadrami, działam niemal instynktownie, jak dawniej gdy w kilkanaście minut musiałem zrobić fotorelację dla gazety.

ślub przy Placu 1-go maja Panna Młoda z babcią wesołe zdjęcia ślubne rewelacyjne zdjęcia ślubne Wrocław gdzie ślub we Wrocławiu photographer in wroclaw wedding rings wedding photography wroclaw zdjęcia na ślubie cywilnym urząd stanu cywilnego we Wrocławiu najlepszy fotograf wrocław fotograf na slub cywilny slub cywilny fotograf wrocław

Prawdę mówiąc trochę martwiłem się o efekty pracy tego dnia. Na 9 godzin przed ślubem Basi i Przemka kończyłem poprzednie zlecenie będąc ponad 100 metrów pod ziemią i około 300 km od Wrocławia. Udało mi się jednak wrócić na czas, zdrzemnąć, zrobić reportaż na ślubie cywilnym i trochę portretów w plenerze. Nieprędko jednak powtórzę taki „wyczyn”.

 

P.S.

Kończąc nie mogę Was nie zaprosić do obejrzenia fotografii plenerowych tej pary z Wrocławia i przeczytania referencji, które od niej dostaliśmy.

Komentarze

comments