Czekając na… – wybrane ujęcia 3

Poznajcie Damiana i Gosię

najlepsze ślubne ujęcia
Młoda Para na kilka minut przed rozpoczęciem ceremonii ślubnej czeka na ostatnich gości i powitanie przez księdza, który poprowadzi uroczystą mszę.

Dla fotografa ślubnego jest to idealny czas aby sprawdzić światło w kościele, dopasować ustawienia w aparacie, zaplanować fotografowanie wejścia Młodych do świątyni. Bardzo spodobało mi się jednak światło padające na Gosię i Damiana więc zdecydowałem się od nich nie odchodzić i wykorzystać okazję do uchwycenia kilku momentów. Lubię zdjęcia z wykorzystaniem odbić więc gdy tylko zauważyłem możliwość zrobienia takiej fotografii postanowiłem czekać na odpowiednią chwilę. Opłaciło się – Gosia i Damian stoją w miejscu i świetle, które sobie wymarzyłem. Na ich twarzach widać  lekkie zdenerwowanie, uśmiechnięta świadkowa stojąca za nimi symbolizuje dla mnie radość typową dla dnia ślubu.

Na kilka sekund przed wykonaniem tego ujęcia zdołałem zrobić jeszcze jedno. Widać na nim Pannę Młodą, która poprawia sobie welon, a Damian niepewnym uśmiechem wita ostatnich gości.

 

uchwycony moment

Komentarze

comments