O MNIE

Uwielbiam wciągające książki, jazdę rowerem i bieganie. Interesują mnie alternatywne sposoby odżywiania i ekologia.  Od 15 lat nie oglądam telewizji. Z wykształcenia jestem informatykiem-ekonomistą jednak już podczas studiów zacząłem pracować z aparatem i tak już zostało.

Ciekawi mnie świat, szczególnie ludzie Uwielbiam być w centrum akcji gdy w koło dużo się dzieje- niezależnie czy jest to dzień ślubu czy wydarzenie na skalę krajową. Aparat to dla mnie przepustka do bycia w nowych miejscach, poznania ludzi, których inaczej bym nie spotkał. Często można mnie zobaczyć szukającego kadru, którym uda mi się uchwycić dynamikę i charakter chwili. Uwielbiam pracować ze światłem. Będąc w studiu mogę je kontrolować, w reportażu wykorzystywać to co zastałem.

Lubię dzielić się doświadczeniem i wiedzą. Niekiedy piszę teksty poradnikowe i testuję sprzęt fotograficzny dla największego polskiego bloga fotograficznego fotoblogia.pl.

 

Dzięki współpracy z różnego rodzaju klientami nauczyłem się realizować zlecenia w sposób, który spełni Państwa wymagania.

 

Mam na koncie zlecenia wykonane  m.in. dla:

– Google Polska

Volkswagen Motor Polska

Ernst & Young Polska

– Credit Suisse

– Santander Consumer Bank

– Credit Agricole

– i2 Development

– BASF

– BMW DEX PREMIUM Sp. z o.o.

– Robert Bosh Sp. z o.o.

– Skanska Property Poland

Phoenix Press (praca w charakterze fotoedytora i fotografa)

Dolnośląska Szkoła Wyższa (prowadzenie zajęć ze studentami)

Gazeta Wyborcza

– Wrocławskie Centrum Badań EIT+

– Agencja Interaktywna Lama Media

Agencja Argentum Event

 

– LG